WhatsApp

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

        Gelişen teknoloji ile beraber her sektörde yer alan firmaların olmassa olmazı internet sitesi sahibi olmak. Bizler komplike web çözümleri sunuyoruz.

Şirket olarak laraval tabanlı yazılımlarımızla kolay yönetilebilir web tasarımları yapmaktayız. Gerek script satısı gerekse özgün tasarımlarımızla sizlere hiztmet vermekteyiz.

Açık kaynak kodlu yazılımlarla (Wordpress Joomla Durupal vb.) hazırlanan web siteleri çok sayıda güvenlik açıkları bulunmaktadır. Yönetimi oldukça zor olduğundan sizleri hazırlayan kişilere bağımlı kılmaktadır. 

Makro Soft yazılım olarak hazırladığımız web sitelerimiz tüm tarayıcı ve cihazlarla uyumlu çalışmaktadır. Kolay arabirimi sayesinde güncellemek oldukça kolaydır. Ürün haber duyuru vb her türlü bilgiyi çok rahat bir şekilde siteye ekleyebilirsiniz. Web sitenizin renk logo iletişim vb. tüm bilgilerini kendiniz güncelleyebilirsiniz.